NAJNOWSZE

Targowisko w Śremie było bezprawnie zamknięte?!

Od dziś można na nim handlować. Ciekawą opinię byłego szefa „Tygodnika Śremskiego” – Adriana Domańskiego można przeczytać – pod postem Pawła Wawrzyniaka (inicjator pomocy dla seniorów). Domański krytykuje w niej w dość niewybrednych słowach burmistrza Śremu i prezesa PGK.

Oto ta opinia:

„Paweł. Targowiska były otwarte w całej Polsce. u nas Wódz zamknął. Seniorzy są zastraszeni i pozbawieni ruchu, etc. jak w słonecznej Italii. Szanuję Twoje oddanie, pracę na rzecz ludzi, ale to są zastraszeni ludzie. Od z grubsza 20 lat seniorów straszy się sezonem grypowym. Że mają się szczepić. Bo to pomaga. Ale Nie pamiętam czasów w których tak szczegółowo badano chorych na obecność konkretnej jednostki chorobowej. Jak Starszy Pan umierał na udar, bo miał 82 lata i tendencje ku temu, to umierał na udar. Średnia wieku śmierci w Polsce, to bodajże 77 lat. Jak będę miał 70 lat, jak dożyję, z moim nadciśnieniem, astmą (teraz w wieku 42 lat) to nie będę sobie rokował długowieczności, a jak zapadnę na jakąkolwiek grypę, to dziś mogę zakładać, że kiepsko z mną będzie. Ale nie dam sobie założyć kagańca, który mi ograniczy oddychanie i przyspieszy śmierć. Ale nie mogłem kupować warzyw i owoców od producentów, bo są zdrowe, bo pisior na usługach expezedpeerowca postanowili wyjść przed szereg.”

Co sądzicie o tym?

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

4 Komentarze

 1. Anonim

  A moje zdanie to takie że nasz Burmistrz myśli o naszych mieszkańcach. Pewnie też o to chodzi ze na targowiskach przewija się dużo ludzi i to różnych. Mogę coś o tym powiedzieć bo też pracowalam kiedyś około 10 lat na naszym targowisku i to na warzywie i wiem jak to wygląda. Nasz Burmistrz wie co robi i za to mu wielki uklon. Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi.

 2. Piotr

  Ze zdaniem p. Adriana generalnie sie zgadzam, z zastrzezeniem, ze pierdolca dostali nie tylko pisiory ale cala ta elyta polityczno-rozrywkowa, wyglada na to ze najbardziej rozsadni sa… Konfederaci

 3. Gość

  Jeżeli mówimy o zachorowalności to na jednym z portali przeczytałam info.UWAGA w roku 2018/2019 od września do marca na grypę zachorowało 3 044 014 osób.Ale to tylko w Polsce.Nie wiem jak w innych krajach.Jezeli chodzi o artykuł to zgadzam się

 4. Wojciech Kaźmierczak

  Targowiska nie były pootwierane. Również prezydent Jaśkowiak w Poznaniu m
  imo ,że był przeciwny zamykaniu targowisk musiał wykonać zarządzenia siejących panikę. Resztę wypowiedzi popieram w całej rozciagłości. Dla zainteresowanych polecam wgląd w statystki umieralności a tam COVID 19 daleko ,daleko w tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *