NAJNOWSZE

W „Alarmie” znowu było o Śremie! Pokrzywdzeni handlowcy.

Odrobiłem zaległości i obejrzałem dwa sierpniowe odcinki programu „Alarm”. Stało się tak wskutek komentarza czytelnika zamieszczonego pod jednym z postów.

Oto on:

„Może jako dziennikarz zajmie się pan sprawą która również dotyczy gminy Śrem i ich mieszkańców.

W miesiącu sierpniu zostały wyemitowane dwa odcinki programu TVP „Alarm” w którym udział biorą dwaj Śremscy biznesmeni ( właściciele sklepów monopolowych Whisky Shop ) w programie przedstawia się im zarzuty oszustwa i wzbogacania się na krzywdzie innych, może o tym warto byłoby napisać w kolejnych postach by ostrzec ludzi!

W gazetach śremskich nie doczytałem żadnych informacji na ten temat – ciszaaaa 

Redakcja dwóch lokalnych gazet nie ma chęci poinformowania mieszkańców o zaistniałej sytuacji w Gminie Śrem – przykre!

A przecież ci sami panowie również prowadzą firmę deweloperską

SJ Development która to zaczyna swoje inwestycje w Śremie , co jeżeli pod tą Spółką Z.O.O również zechce im się oszukiwać ludzi ?

Panie Piotrze, myślę że warto o tym napisać a nie udawać, że się tego nie słyszy !!!!”.

 

Mój komentarz:

 

Od czasów przemiany ustrojowej o tego typu aferach słyszy się regularnie co jakiś czas.  Wszystko dzieje się na pograniczu prawa. Ofiarami afer są ludzie łatwowierni, którzy ulegają czarowi złotoustych biznesmenów, którzy potrafią – jak to się mówi: „pięknie wciskać kit”. Teraz te ofiary cierpią – miną lata zanim coś uda im się ewentualnie wywalczyć – przed wymiarem sprawiedliwości. Bo przecież nasz wymiar sprawiedliwości – też jest jakiś taki „nienormalny”. Jedni powiedzą, że jest taki przez „komunę” inni, że przez rządy ostatnich lat.

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

 1. Johnny

  Polska to nie jest NORMALNY kraj gdzie każdy odpowiada za swoje czyny jeśli za takim sędzią stoi mocodawca polityczny. Jeśli Pan ŻADEN ma na myśli reformę wymiaru sprawiedliwości polegającej wymiane sędziów TAMTYCH na SWOICH a usłużni prokuratorzy czy sędziowie awansowani do najwyższych instancji sądów to taka reforma miała już miejsce za towarzysza Wiesława. I nadal nic się nie zmieni,oszuści będą oszukiwać,złodzieje będą kraść,burmistrz bananowego miasteczka bedzie wciskać kit,że ma jakąś ekspertyze,której nigdy nie miał itd….

 2. ...

  Pan Piotr oglada tylko „wolne media” a co do sadów, każdy kto miał z nimi do czynienia nie ma watpliwości, że wymagaja gruntownej reformy.
  Tam powinni pracować ludzie nieskazitelni a tymczasem okazuje się, że jest wiele (zbyt wiele) przypadków pospolitej recydywy w tym środowisku. O tym, że jeszcze nie dawno pracowali tam prokuratorzy PRL-owscy, teraz wiele ich dzieci piastuje prawnicze stanowiska też wiadomo.
  Oczywiście – obecny rzad chce przeprowadzić reformę ale „ponieważ jest to rzad PiS taka reforma z pewnościa ma podłoże polityczne, jest atakiem na wolność sadów i podważaniem demokracji.”
  Komentarz napisał pan ŻADEN, takie pisadło aby coś napisać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *