NAJNOWSZE

Ważne dla przeciwników szczepień! Koniecznie przeczytajcie!

Przyszedł mi dziś na myśl Maciej Maria Waraczewski – założyciel „Tygodnika Śremskiego” i były redaktor naczelny „Gazety Poznańskiej”. Wiem, że ciężko przechodził Covid 19. Zadzwoniłem do niego. Tylko on przeżył z czteroosobowej sali w Szpitalu przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Opowiadał o chorobie i strasznych przejściach. Nie da się tego opisać. Wrócił z sanatorium i wraca do życia. Współczuje jednocześnie wszystkim tym, którzy nie wierzą w pandemię. Radzi, by się mocno zastanowili nad swoim życiem. Znam Macieja 29 lat. To człowiek porywczy (zdjęcie z zebrania w Pyszącej, gdzie krytykował władze Śremu i powiatu śremskiego) – ale dziś Maciej brzmiał jak człowiek, któremu nagle darowano życie. 100 lat Macieju – Tobie i Danucie – Twojej żonie!

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

15 Komentarzy

  1. Maniek

    Ja tak odbiegnę od tematu i oprócz zapewnień lekarzy typu Sutkowski, że szczepionka coś daje poproszę o dane statystyczne. Ilu Polaków nie umarło bo się zaszczepiło.

  2. Johnny

    Do JAN
    Po raz kolejny ,,strzeliłeś focha,, na tym portalu ,ale wierzę w twoją kolejną reinkarnacje i znowu narodzisz sie na nowo! Oby nie pod żeńskim nickiem…. Wiem,że nie zawsze nasze spory przebiegały dość kulturalnie,ale przynajmniej było ciekawie i z emocjami! )). Czekam z niecierpliwością na kolejny Twój komentarz.
    Twój przyjaciel Johnny…..

  3. Czytelnik

    Widzę że nagłówek został szybko poprawiony Panie Piotrze.Wstyd żeby tak poważna osoba nazywała ludzi debilami Można? Można. Dziękuję

  4. Do Śremianin

    Czytaj że zrozumieniem. Nazwano niezaszczepionych debilami. Nasze ciało nasza decyzja.To nie są debile. To osoby które mają prawo wyboru.

  5. śremianin

    przypominam zdrowej i innym, że antyszczepionkowcy sami się tak nazwali. Rozumiem, że akcję antyszczepionkowców – oszalałych w Grodzisku nazywasz kulturalną rozmową

  6. Do Piotr Hoffmann

    Mylisz pojęcia. Antyszczepionkowcy to tacy ludzie jak ci którzy nie biora lekarstw w ogóle by nie zaśmiecać organizmu. Maja prawo żyć – ano maja.
    Poza tym, będac sceptycznym ku JEDNEJ szczepionce (covid19) nadal mamy nazywać tych ludzi antyszczepionkowcami? To chyba nie logiczne.. jak ktoś nie lubi/nie chce jeść jednego warzywa mamy go nazywać antywarzywnym? To nonsens!

  7. JAN

    1. ZDROWA

    Celem używania obelg na blogu jest ucięcie swobodnej dyskusji.
    Niestety na uczciwą debatę o szczepionkach w mediach liczyć nie można.
    Dlatego uważam , że propaganda jaka z nich płynie , powinna mieć
    gdzieś przeciwwagę.
    Dotychczas miała na blogu ŚKP , za co jej moderatorowi bardzo dziękuję.
    Wszystko ma swój kres.
    Żegnając się dziękuję za udział w dyskusji wszystkim jej uczestnikom.
    Zwłaszcza radnemu Strzelcowi.
    Do młodych przyszłość należy.

    Od teraz narratorem dyskusji o szczepionkach będzie
    mistrz tolerancji bloger JOHNNY.

    2. DO BARTEK

    Jesteśmy społeczeństwem o głębokich podziałach politycznych.
    Myślę że temat szczepień na Covid – 19 spowoduje podziały
    znacznie głębsze , bo dotyczy naszego zdrowia.
    To rzeczywiście bardzo przykre.

  8. Zdrowa

    A dlaczego niezaszczepieni czyli antyszczepionkowcy są debilami? Jeżeli ktoś obraża osobę nazywając ją debilem to zachęcam żeby to słowo wpisać w gogle i poznać znaczenie tej ciężkiej choroby.Pozdrawiam

  9. Johnny

    BARTEK
    Możesz rozwinąć swoją wypowiedz i zródło tej informacji : \,,wszak wiemy jak zarażaja się zaszczepieni, jeszcze częściej niż niezaszczepieni.(?!)

  10. Piotr Hoffmann

    Odpowiedź DO BARTEK: Mam wrażenie, że Stalina nie było na rublach – był tylko Lenin. A swoją drogą antyszczepionkowcy sprawiają wrażenie nawiedzionych ludzi…

  11. Do Bartek

    Stare komuchy i tak nie zrozumieją… Dla nich szczepionka jest niczym Stalin na rublach. Przykre to… brat obraca się przeciwko bratu, szczepieni nękają nieszczepionych, a ja mówię wara. Wara czerwona hołoto od mojego ciała.

  12. Bartek

    Sto lat panu! Nie zapominajmy o innych ciężkich chorobach które liczbowo przewyższaja covid-19, kto jest starszy i słabego zdrowia niech się szczepi a ci którzy nie boja się choroby niech się nie szczepia / wszak wiemy jak zarażaja się zaszczepieni, jeszcze częściej niż niezaszczepieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *