NAJNOWSZE

Wszystko zaczęło się od Patrycji

Każda rodzina w gminie Śrem dostanie maseczki. Tę miłą wiadomość usłyszeliśmy wczoraj z ust burmistrza Śremu – Adama Lewandowskiego.

To efekt masowej akcji szycia maseczek przez Śremianki. Włodarz wymienił przy tym nazwisko Patrycji Suszczewicz, która jest (używając łacińskiego terminu) – spiritus movens – tego przedsięwzięcia.

Pani Patrycja – proszona o przedstawienie się mówi tak: „Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch chłopców, prowadzę własną firmę Skin Perfect Depilacja laserowa. W wolnym czasie lubię spędzać aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi.”

Inicjatorkę tej akcji poznałem w grudniu 2014 roku, kiedy to w przedszkolu „Słoneczna Gromada” – odgrywała rolę Świętego Mikołaja – tak skutecznie, że własny synek jej nie poznał.

Wszystkim ludziom dobrej woli poświęcającym swój czas w tej akcji należy się wielki szacunek.

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Violetta

    Dzięki Patrycji, my Wolontariusze możemy dać odrobinę serca i też pomagać. Jednak to Ona jest inicjatorem całej akcji i pozytywnym motorem napędzającym tryby tej śremskiej akcji. Duże uznanie dla Niej za zaangażowanie, operatywność, organizację, a przede wszystkim za ogromne serce ❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *