NAJNOWSZE

Wykryto źródło koronawirusa w Śremie!?

To może być poważne zagrożenie dla kondycji zdrowotnej wielu pokoleń Śremian. Proponuję władzom miasta i służbom mundurowym, by nie lekceważyły sygnału wczorajszego wieczornego od czytelniczki.

Poluzowanie obostrzeń epidemicznych może drastycznie wpłynąć na niezłe w sumie statystyki zachorowań w powiecie śremskim a zwłaszcza w Gminie Śrem.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

  1. Anonim

    Straż Miejska i Policja powinna również jeździć w mniej uczęszczane miejsca….np na ulicy Farnej blok za Strażą ludzue przesiadują pod blokiem z każdej strony, dzieci z różnych domów razem biegają i nikt nie chodzi w miseczkach…..

  2. Anonim

    Panie Piotrze wczioraj i kilka dni temu bylam w starej czesci miasta gdyz mialam do zalatwienia speawy. I co zobaczylam idac ulica kosciuszki a dokladnie Kosciuszki12 napezeciw Pssow sroja tzw. Menele. Wsrod nich jeden opierajac sie o dom i pijac sobie piwka czy inne trunki. Stoja i pija bez maseczek. Wiec gdzie sa skuzby? Nikt tego nie widzi czy nie chce widziec.? Ja sie wychowalam w starym miescie i jest piekne stare miasto. Ale miasto stare wymiera a widac tylko glownie menelow.

  3. Madrala

    Najbardziej martwi noszenie masek pod nosem, zakrywanie i tak zamkniętych ust dużo raczej nie daje (chyba że w sytuacji kaszlu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *