NAJNOWSZE

Wypisał się z PiS-u dla dobra Śremu!

Mowa Tomaszu Klaczyńskim – nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Śremie. Klaczyński naprzemiennie jest radnym albo w powiecie albo w gminie. Skuteczny w wyborach. Zawsze startował ze śremskich list Prawa i Sprawiedliwości. 

W 2011 roku spotkała go wielka przykrość ze strony innego śremskiego aktywisty tej partii. Klaczyński wspólnie z Pawłem Wojną (prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej  spółka z o.o.) był wówczas radnym powiatowym. Klaczyński pracował wtedy w PGK. Przełożony prezes (ale też pisowski kolega partyjny) – okazał się koniunkturalistą i wyrzucił z roboty Klaczyńskiego. 

Mój komentarz: 

Przykrość, która spotkała Klaczyńskiego przed laty ze strony kolegi partyjnego w pełni usprawiedliwia – moim zdaniem – ostateczne jego zerwanie z PiS-em. Teraz w sumie to Wojna musi się mieć na baczności, bo przewodniczący Rady Miejskiej w Śremie – Tomasz Klaczyński – może próbować nakłonić nowego burmistrza, by zmienić “wiecznego” prezesa komunalki! I tak mu dopomóż (w tej kwestii) Bóg! 

Zdjęcie z ostatniej sesji: Radny Tomasz Klaczyński idzie głosować sam na siebie.

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

  1. Śremek

    Sorry, że napiszę o teraz o głupiej sprawie, bo przecież walka o stołki jest ważniejsza, ale kiedy te dziureczki w drodze wjazdowej do Śremu od strony Poznania zostaną załatane? Oczywiście proszę nowe władze o działanie w tym kierunku, ale najpierw załatwcie te swoje sprawy ważniejsze czyli walkę o stołeczki

  2. Rolnik

    A ja myślę, że Panu Tomkowi chodzi o zachowanie stołka w śremskim oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W sumie rozumiem, ale nie pochwalam i nie szanuje człowieka…

  3. Piotr Hoffmann

    ODPOWIEDŹ ANONIM: To nie są ploteczki. Szef śremskiego PiS – Robert Piątek potwierdził, że wczoraj otrzymał oficjalne pismo Tomasza Klaczyńskiego o rezygnacji z członkostwa w partii PiS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *