NAJNOWSZE

Zablokowano na facebooku słynną Tanję! Zrobił to sam burmistrz Śremu!

W nocy przyszedł list od niezwykle aktywnej czytelniczki Śremskiego Komentarza. Żali się w nim, że została zablokowana:

„Ciekawostka Panie Piotrze. Miłościwie nam panujący burmistrz, który ma opłacane swoje cztery litery z podatków mojej rodziny zablokował mnie na fb, gdyż parę razy krytykowałam go publicznie wywołując z użyciem nazwiska i @ M.in miało to miejsce na Pańskim profilu. Co za zadufany burak. Może Pan wykorzystać moją wiadomość na profilu z zapytaniem CZEGO BOI SIĘ ADAM LEWANDOWSKI ? KRYTYKI ? PRAWDY? OPINII MIESZKANCOW?

Po prostu śmieszne i żenujące i świadczy tylko o poziomie tego pana.

Dodam, że nigdy nie obraziłam bo, pisałam jedynie o braku kompetencji i nie liczeniu się z opinią i zdaniem mieszkańców. Ostatni mój wpis miał miejsce przy temacie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Zamenhofa, co uważam jest chorym pomysłem zważywszy na to, że korki z tirami będą dymić tuż przy szkolnym boisku, a jedynym dobrym rozwiązaniem jest tam rondo. Taką opinię ma większość mieszkańców i każdy z kim rozmawiałam puka się w czoło.”

Zapraszam do dyskusji – czy decyzja włodarza w tej sprawie była uzasadniona. Z listu Pani Tanji Katarzyny podoba mi się plastycznie opisany wątek ze światłami na ul. Grunwaldzkiej.

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

4 Komentarze

 1. To sem ja Hawranek

  Kiedyś włodarz miasta wszystkie swoje decyzje gwarantował własnym majątkiem i majątkiem swojej rodziny. Dzisiaj włodarze dorabiają się na majątku podatników i mają ich w głębokim poważaniu wychodząc z założenia a co mi zrobisz?! Mam nadzieję, że to już ostatnia kadencja tego Pana, ale w sumie to sami go sobie wybraliśmy w szczególności głosami mieszkańców Pyszącej co dziwi podwójnie! 🙁

 2. Ania

  Nie od dziś wiadomo, że nasz burmistrz tak postępuje.
  Pan Adam wszystkie zasługi bierze na swoje konto. Pan Premier ogłosił, że zakupi chryzantemy, po godzinie napisał to nasz burmistrz, jakoby inicjatywa była jego.
  Co się w mieście zmieniło prócz kiełbasy dla emerytów i kwiatów przy drogach?

 3. pp

  No niestety pan Adaś wykazał sie totalnym tchorzostwem i małostkowością. Krytyka nawet ostra jest potrzebna bo nie nic gorszego niż otaczanie się gronem klakierów, co pokazuje przykład pana Jarosława… Jeśli ta tzw. Tanja nie pisała do Pana językiem Strajku Kobiet np. „Wypierdalaj” i takie tam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *