NAJNOWSZE

Zakupowa bezmyślność

Czytelnik, który przysłał znalezione w internecie przemyślenia opatrzył je komentarzem: „Polecam ten temat bardzo rozsądne słowa. Może ludzie po przeczytaniu tego wezmą sobie to do serca pozdrawiam”.

Chodziło mu o poniższy wywód:

„Mam pytanie do ludzi o niższym jak widzę ilorazie inteligencji. Czy nie potraficie sami chodzić na zakupy? Z partnerami macie po jednej półkuli mózgu i osobno nie działa? Robicie strasznie sztuczne kolejki pod sklepami, każdy w parze a na drzwiach wyraźnie napisane 1 OSOBA 1 WÓZEK tak trudno zrozumieć?? I tak oto podczas dwóch par które nie potrafię się wybrać same do sklepu mogłyby wejść kolejne 3 osoby, zamiast stać w kolejce godzinę, bo zakochani wybrali się na randkę do supermarketu. Szkoda słów. Właśnie w takiej chwili widać ilu ludzi jest mądrych, a ilu przerasta normalne myślenie i czytanie ze zrozumieniem, a może tak trochę empatii i szacunku? Nie pozdrawiam.”

Co o tym sądzicie?

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

  1. cheap flights

    Great blog here! Also your site loads up fast! What web host are you using?
    Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as
    fast as yours lol yynxznuh cheap flights

  2. Betina

    Przecież z każdego sklepu można podjechać wózkiem pod auto i nie trzeba taszczyć ciężkich siat, więc druga osoba skoro już musi to niech pomaga przy wyładowaniu zakupów. Będzie szybciej. Ale spacerki po sklepie!!! Karygodne!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *