NAJNOWSZE

Załoga Ciepłowni wybiera się na L4

Najnowsze informacje z „frontu” walki z nowym właścicielem nadesłał przed chwilą pracownik śremskiej ciepłowni.

Nie napawają one optymizmem. Na szczęście zbliża się lato. Więc w blokach będzie ciepło. A w zimnej wodzie od biedy umyć się jakoś można. Ale co będzie zimą?

Oto ten list (pisownia oryginalna):

„Ciepło do góry o 30% kotły zasilane woda surowa z jeziora ta woda zrobi destrukcję z rur od czwartku obniżają nam wszystkim stawki jeśli tego nie podpiszemy podpisujemy na siebie wyrok zwolnienia. Ludzie myślą o pójściu na l4 i zmianie pracy chociaż w dobie kryzysu to ciężkie i wszyscy się boją mało tego mobbing jakich mało zastraszania to co tam się dzieje to nie są przelewki już dzisiaj nie mamy ciepłej wody oszczędności pana Rubika A co będzie dalej. To jest jakiś świr. Mieliśmy 6 prysznicy żeby się swobodnie po pracy wykapać. Teraz mamy 3. I musi jeden za 2 czekać żeby się moc wykąpać. Ogrzewanie na szatni nam pozamykał. W chłodnej szatni kazał nam się przebierać i kąpać”.

Na marginesie tej korespondencji zastanawiam się czy w Śremie istnieją jakieś struktury NSZZ „Solidarność”? By pomóc załodze Ciepłowni?

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

  1. Anonim

    Za chwilę będzie za późno żeby coś z tym zrobić jak wszystko powycinaja i sprzedadzą na złom. Tyle mieszkań w Śremie….. ilu ludzi nie będzie stać na założenie swojego pieca w domu żeby mieć ciepło i ciepła wodę a tak to się może zakończyć

  2. Anonim

    a co na to społdzielnia mieszkaniowa na tą chwilę na Helenkach nie ma ciepłej wody czy to awaria czy to już działania nowej spółki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *