NAJNOWSZE

Zawiodłem panie sprzątaczki z „Czwórki”!

Poszedłem dziś sprawdzić wyniki w mojej komisji obwodowej. Sam głosowałem korespondencyjnie. Dwie miłe panie, które porządkowały szkołę po wyborach spytały mnie jak myślę, kto zostanie prezydentem. Powiedziałem, że obawiam się, że jednak chyba Duda.

Sympatyczna czarnulka na to: „Myślałam, że pan jest sympatykiem Prawa i Sprawiedliwości”. I zaczęła mnie przekonywać, że Trzaskowski to LGBT i w ogóle nie nadaje się na prezydenta Polski, skoro nie potrafi rządzić Warszawą!

Kiedy powiedziałem, że PiS chce wyrzucić z kraju wolne media – ripostowała że Trzaskowski chce zlikwidować TVP. Póki co pozostaliśmy przy własnych zdaniach!

Mój obwód to „Stare Jeziorany”.

Duda dostał 621 głosów – Trzaskowski 611.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

 1. Do KARMA

  Historia uczy, że hołota zawsze ląduje tam, gdzie jej miejsce, czyli na śmietniku. Nie potraficie zadbać o siebie, ale chętnie wyciągacie ręce po cudze.

 2. Baj baj

  Fakt Trzaskowski sprowadził do wawy eko-kozy, nie potrafił sobie poradzić ze ściekami, a jego pierwsze decyzje to karta kolorowych, palety za miliony – rzeczywiście potrafi rzadzić..

 3. GOŚĆ

  Co ma Pan na myśli mówiąc „wolne media” ? TVN, Wyborcza, grupa Ringier Axel Springer itp. ?
  Moze pamięta Pan jak za rządów PO-PSL zrobiono nalot na redakcję WPROST-u i wyrywano laptop redaktorowi, chciano konfiskować materiały, nagrania i poufne dane ?
  https://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/462408,obwe-zaniepokojone-dzialaniem-abw-i-prokuratury-ws-wprost.html
  Jeżeli te bajki o „wolnych mediach” rzekomo likwidowanych przez PiS są jedynym argumentem za oddaniem głosu na oPOzycyjnego kandydata, cóż, każdy moze głosować jak chce, na tym polega demokracja którą teraz się cieszymy wbrew opiniom pewnych kręgów oPOzycyjnych.
  Paniom „sprzątaczkom z czwórki” gratuluję wyboru !

 4. Karma wraca!

  Boli przegrana? No cóż,ma boleć! Zwolennik tęczowej zarazy i miłośnik muslimskich nierobów dostał POrządnego kopa! W drugiej turze POwtóreczka i możecie dalej kwiczeć! To jest Karma! Przez lata mieliście ludzi za nic,więc w takich chwilach możecie się przekonać ile znaczycie dla nas zwykłych ludzi! „Biznesmeni wyją i głosują na Łafała,bo skończyły się wałki z faktur VAT! Jak mi przykro! 😁😂👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *