NAJNOWSZE

Zbiórka podpisów dla Trzaskowskiego

Kilkoro czytelników pyta: „gdzie i kiedy można składać podpisy pod listami poparcia dla kandydata Koalicji Obywatelskiej – Rafała Trzaskowskiego”.

Odpowiadam:

Take zbiórki już oczywiście trwają, jest pełna mobilizacja w tym względzie. Milion jednorazowych długopisów trafiło już do obiegu. Trzeba tylko uważać, by raczej nie zbierać tych podpisów w miejscach publicznych i nie pod kamerami telewizji – tak ja nieopatrznie zrobiłem.  Zbierający zasadniczo chodzą „po domach” i przez domofon wypowiadają hasło: „pomożecie”? Gdy mieszkańcy danego domostwa są chętni, by złożyć takowy winni odpowiedzieć: „pomożemy” i wpuścić wolontariusza do domu. Każdy zbierający podpisy przeszedł ozonowanie i nie ma na nim śladu wirusa.

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

 1. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź GOSC: Nie wnikając w ideologiczny aspekt poruszonego problemu pragnę tylko zauważyć, że aktualnego prezydenta w aspekcie głupich min trudno przez kogokolwiek przebić…

 2. GOsc

  Nie wiem czym tak się chwalić, że zbieracie podpisy dla „Mistera RP” ?
  Jak widać w Warszawce ludzie POmylili wybory „Mistera” z wyborami Prezydenta miasta i dzisiaj mamy takiego ideologicznego błazna. Robi głupie miny, wygaduje kompletne bzdury i osobniscie nie wyobrażam sobie tego pana jako Prezydenta RP. To by oznaczało konieć Polski – wtedy wjazd imigrantów, mniejszości zaczną dyktować większości jak żyć i będą miały większe przywileje niż normalni ludzie, blokowanie ustaw potrzebnych zwykłym Polakom a gdzie patrioityzm, gdziue zwykła przyzwoitośc i uczciwość ?
  Jak można w 2010/2020 roku zmieniac nazwy ulic na podszyte komunistyczną ideologią (Armii Ludowej !) ?
  Za rządów PO nie honorowano kombatantów i ludzi, którzy przeszli gehennę wojny oraz UB-ckich więzień, dopiero za rządów PiS zaczęto tych ludzi honorować i wspierać.
  Na F profilu Pana Piotra, chwalicie sie, jakbyście Papieża nominowali na Prezydenta RP a fundujecie Polsce zgubę po prostu !

 3. Kaczy miot

  Data wyborów jest nieogłoszona a to co Pan robi jest nielegalne! Zbieranie podpisów można rozpocząć po ogłoszeniu daty wyborów i powinno to na to wystaczyć DWIE GODZINY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *