NAJNOWSZE

Jak wkurzyć własną załogę! – przykład nadesłany z Imex Logistic Zbrudzewo

List od byłego pracownika tej firmy: 

„Witam Panie Piotrze, 

chciałbym aby poruszył Pan na forum informacje na temat firmy Imex Logistic mieszczącej się w Zbrudzewie. Wczoraj i dziś właściciel dodał takie oto relacje na instagram – nadal są dostępne na jego publicznym profilu. Widzi Pan jakie ma prezes Łukasz Grajcar podejście do pracownika. Podobne podejście jak prezes opisuje na swoim profilu jest też na co dzień – przełożeni przez swoją niekompetencje i braku umiejętności w zarządzaniu ludźmi mobbinguja ich. Mogę podać przyklady. Prosiłbym o anonimowość.
Pozdrawiam – były pracownik Imex Logistic”.
Poprosiłem nadawcę listu o rozszerzenie tematu. Napisał tak:
„Jest to firma transportowo spedycyjna. Główny oddział jest w Zbrudzewie gdzie pracuje kilkadziesiąt osób, pewnie teraz ponad 50. Prócz tego ma biura w Gdańsku, Poznaniu i na Śląsku. Oprócz tego kilkudziesięciu kierowców. Transport głównie na kierunki skandynawskie. Osoby które tam pracują są w znacznej większości młode przed 30, co wiąże się z tym że mają małe dzieci. Często jest to wypominane po czasie że rodzic musiał zabrać opiekę nad chorym dzieckiem. Kilka dziewczyn z tego powodu się zwolniło. Nierówne traktowanie – najlepiej są traktowane osoby, które donoszą osoba funkcyjnym, często sugerując rzeczy które nie miały miejsca. Traktowanie pracownika w taki sposób jak Pan Łukasz opisal to na Instagramie.”
Mój komentarz: 
Zdaję sobie sprawę, że jako „Boomer” dalekie od zrozumienia są mi postawy i zachowania kolejnych pokoleń Millenialsów czy Generacji Z. Zarówno pracodawcy i pracownicy z tych pokoleń są specyficzni i muszą się oni wzajemnie dotrzeć w praktyce. Jak wynika z nadesłanych załączników prezes firmy na drugi dzień opublikował coś na kształt wyjaśnień czy przeprosin?!

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

 1. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź JAKUB ORŁOWSKI: Wspaniale jest pracować w świetnej firmie. Gratulacje! W ilu do tej pory Pan pracował? I dlaczego okazały się być gorsze od tej co teraz?

 2. Jakub Orłowski

  Serio???? Teraz media społecznościowe będą wymiernikiem tego czy innego aspektu życia? Powiem tak ma koło życi co kto i gdzie pisze mi się zarąbiście pracuje w imexie to najlepsza firma w jakiej dotąd pracowałem pozdrawiam Jakub Orłowski kierowca Imexu

 3. Anonim

  W tej firmie najlepiej są traktowani ci którzy nie mają swojego życia A tym samym swojej rodziny, poświęcający się piątek, Świątek i niedzielę

 4. Jebać bananowych chłopców!

  Za kogo człowieku się masz skoro swoich pracowników traktujesz jak pomyje tzw.zlo konieczne.to zespół tworzy drużynę a nie kapitan którya wywody.zrozum to człowieku że nie jesteś samowystarczalny ani jednoosobowa jednostką.majac ludzi rzetelnie pracujących ich oczerniasz!!! bądź człowiekiem dla człowieka

 5. Jebać bananowych chłopców!

  Za kogo człowieku się masz skoro swoich pracowników traktujesz jak pomyje tzw.zlo konieczne.to zespół tworzy drużynę a nie kapitan którya wywody.zrozum to człowieku że nie jesteś samowystarczalny ani jednoosobowa jednostką.majac ludzi rzetelnie pracujących ich oczerniasz!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *